Santech22 290 42 56

Odkurzacze centralne AEG Oxygen

Odkurzacz centralny AEG OxygenOdkurzacze centralne AEG

AEG jest uznanym europejskim liderem produkującym artykuły gospodarstwa domowego. Santech jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce odkurzaczy centralnych produkcji AEG. Urządzenia AEG charakteryzują się unikalnym designem opracowanym ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań i wymagań europejskich klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia dedykowanego serwisu AEG pod adresem: aeg.odkurzaczecentralne.pl

Wydajność

Niespotykane połączenie siły ssącej i skuteczności filtracji dostępne w jednostkach centralnych AEG Oxygen pozwala na osiągnięcie doskonałej czystości w sprzątanych pomieszczeniach. Unikalną cechą wszystkich odkurzaczy centralnych jest zdolność do usuwania 100% brudu, ­kurzu i alergenów. Jednostki centralne AEG gwarantują również skuteczność filtracji powietrza wydmuchiwanego na zewnątrz domu na poziomie 99,97% (przy zastosowaniu filtra HEPA).

Hałas

System odkurzaczy centralnych AEG Oxygen, pomimo swojej solidności i wydajności jest niespodziewanie cichy. Jednostki centralne AEG wyposażone w zintegrowany tłumik hałasu oraz wielowarstwową obudowę są jednymi z najcichszych dostępnych na rynku. 

Sterowanie

Jednostki centralne AEG zapewniają kontrolę nad całą instalacją odkurzania. W ­połączeniu z systemowymi gniazdami ssawnymi oraz dedykowanym wężem giętkim pozwalają na ­sterowanie wydajnością systemu z dowolnego miejsca w domu.

Wyposażenie w standardzie oraz opcjonalne

Wyświetlacz LCDPanel informacyjny

Usytuowany na obudowie jednostki ­centralnej przypomina o konieczności opróżnienia zbiornika na kurz, podaje informacje o wydajności systemu i całkowitym czasie pracy urządzenia, a w przypadku awarii, informuje o konieczności przeprowadzenia czynności serwisowych.

Mocowanie zbiornikaSystem mocowania zbiornika na kurz

Pozwala na jego łatwe mocowanie oraz wygodny sposób zdejmowania w celu wy­rzucenia zebranych śmieci.

Gore-TexGORE-TEX – filtr samoczyszczący

Jednostki centralne AEG Oxygen wyposażone są w samoczyszczący filtr działający na zasadzie worka odwróconego. W po każdym cyklu sprzątania worek ten opada nad zbiornik na śmieci, a zebrany na nim kurz spada do zbiornika. Filtr zamontowany jest na stałe i w trakcie normalnego użytkowania nie wymaga demontażu celem ręcznego czyszczenia.

ico hepaFiltracja True HEPA

Odkurzacze AEG mogą być wyposażone w system filtracji powietrza wydmuchiwanego z jednostki centralnej, który ma zastosowanie w przypadku, gdy nie można wykonać wy­rzutni powietrza na zewnątrz budynku.

ico filtry hepa dodatkoweWymienne filtry wielokrotnego użytku HEPA

Dostarczane z każdą jednostką typu AEG 875 oraz jako opcja do wszystkich pozostałych modeli.

Materiały do pobrania

pdfPobierz cennik Santech – odkurzacze centralne 2016 3.85 MB
pdfPobierz Santech przyklady projektow instalacji odkurzaczy centralnych 2.05 MB
pdfPobierz Santech ulotka A4 odkurzacze centralne AEG 1.75 MB
pdfWymiary jednostki centralnej AEG 425.73 KB