Santech22 290 42 56

Ciepłomierze

Ciepłomierze to nasza pasja

Ciepłomierzami zajmujemy się od ponad 20 lat. Obecnie w naszej ofercie posiadamy nie tylko cały typoszereg ciepłomierzy od ultradźwiękowych po tachometryczne, ale również urządzenia kompaktowe oraz części zamienne do ciepłomierzy innych producentów.

Posiadamy laboratorium o największej w Polsce zdolności legalizacji ciepłomierzy.

Jesteśmy dystrybutorem w Polsce ciepłomierzy produkowanych przez światowych liderów:

  • Landis + Gyr
  • Qundis
  • Sensus

Landis + Gyr jest producentem ciepłomierzy ultradźwiękowych o zakresie przepływów od 0,6 m3/h do 60 m3/h przeznaczonych zarówno do użytku w zastosowaniach przemysłowych, jak i mieszkaniowych. Ciepłomierz produkowane przez Qundis, to urządzenia przeznaczone do zastosowań mieszkaniowych. Są produkowane zarówno w konstrukcji mechanicznej, jak i ultradźwiękowej.  

QHeat5

cieplomierz qheat5 100x100Kompaktowy ciepłomierz mechaniczny, standardowo wyposażony w optyczne wyjście danych IrDA oraz dodatkowe złącze do współpracy z modułami komunikacyjnymi.

Więcej...

T230

landyst230Kompaktowy ultradźwiękowy ciepłomierz T230 przeznaczony jest do pomiaru przepływu i zużycia ciepła w mieszkaniowych instalacjach grzewczych.

Więcej...

T550

cieplomierz t550 100x100Ciepłomierz T550 przeznaczony jest do pomiaru zużycia ciepła w węzłach cieplnych lub instalacjach centralnego ogrzewania.

Więcej...

T330

cieplomierz T330 400Ciepłomierze T330 charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiarów, stabilnością i jest pozbawiony łatwo zużywających się elementów mechanicznych.

Więcej...