Santech22 290 42 56

Legalizacja ciepłomierzy, ekspertyzy, naprawy

Legalizacja ciepłomierzy

Posiadamy największe w Polsce laboratorium metrologiczne do sprawdzania elementów ciepłomierzy. Sprawdzamy i legalizujemy wszystkie typy przetworników przepływu, zarówno mechanicznych, jak i ultradźwiękowych, integratorów elektronicznych i czujników temperatury. Posiadamy trzy niezależne stanowiska przepływowe do sprawdzania przetworników przepływu, dwa stanowiska do sprawdzania integratorów elektronicznych, stanowisko do sprawdzania czujników temperatury oraz dedykowane stanowisko do sprawdzania ciepłomierzy kompaktowych.

Więcej...

Ekspertyzy poprawności wskazań urządzeń pomiarowych (wodomierze, liczniki ciepła)

Oferujemy wykonanie ekspertyz poprawności wskazań urządzeń pomiarowych takich jak wodomierze, liczniki ciepła i ich elementy składowe. Ekspertyzy wykonujemy wykorzystując własne zaplecze laboratoryjne. Wykonujemy także badania zmęczeniowe wodomierzy i przetworników przepływu.

Więcej...

Naprawy wodomierzy oraz ciepłomierzy elektronicznych do wody

Świadczymy usługi w zakresie napraw wodomierzy oraz ciepłomierzy elektronicznych do wody. W tym: elektronicznych przeliczników wskazujących do ciepłomierzy, czujników temperatury, wodomierzy i przetworników przepływu do ciepłomierzy. W ramach czynności serwisowych podejmujemy się przygotowania powyższych urządzeń do kontroli metrologicznej zakończonej nałożeniem cechy legalizacyjnej.

Więcej...

Stanowiska do legalizacji wodomierzy i ciepłomierzy

Santech jest producentem stanowisk do legalizacji wodomierzy, ciepłomierzy oraz ich elementów składowych. W ofercie znajduja się stanowiska: do legalizacji wodomierzy i przetworników przepływu w zakresach średnic od 15mm do 150mm typ Abrams. (Pobierz kartę katalogową PDF 699 KB). Do legalizacji par czujników temperatury do ciepłomierzy typ LLK. Do legalizacji elektronicznych przeliczników wskazujących do ciepłomierzy typ DMA.

Więcej...