Santech22 290 42 56

Odkurzacze centralne aeroVac i Vacu-Maid

Odkurzacz centralny aeroVacSantech jest dystrybutorem wiodących producentów systemów odkurzaczy centralnych::

aeroVac (Vacu-Maid)

aeroVac (Vacu-Maid) jest amerykańskim liderem w produkcji zaawansowanych cyklonicznych odkurzaczy centralnych, ich znakiem rozpoznawczym jest konstrukcja Split, polegająca na fizycznym rozdzieleniu części separatora zanieczyszczeń od silnika odkurzacza. Urządzenia te sprzedawane są w Polsce pod nazwami produktowymi aeroVac i Vacu-Maid. Wszystkie odkurzacze aeroVac bazują na oryginalnych amerykańskich silnikach Ametek Lamb.

Szczegółowe informacje na temat odkurzaczy aeroVac znajdują się na stronie www.aerovac.pl.

AEG Electrolux

Electrolux to producent, który wymyślił i spopularyzował sposób sprzątania z wykorzystaniem odkurzaczy. Do dzisiaj nazwa Electrolux jest traktowana jako synonim odkurzacza. Wraz ze wzrostem popularności systemów odkurzaczy centralnych, Electrolux stworzył swoje własne unikalne rozwiązania wykorzystywane w jednostkach centralnych. Są to nowoczesne systemy separacji zanieczyszczeń bazujących na samoczyszczących filtrach wykonanych z materiału GORE-TEX, oraz nowoczesnych obudowach jednostek centralnych wykonanych z wielowarstwowego tworzywa, którego efektem jest uzyskanie najcichszych odkurzaczy dostępnych na rynku.

Szczegółowe informacje na temat odkurzaczy AEG Electrolux znajdują się na stronie www.aerovac.pl oraz aeg.odkurzaczecentralne.pl.

Sistem-air

Sistem-air to największy europejski producent odkurzaczy centralnych. W swojej ofercie posiada najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne stosowane w branży odkurzaczy centralnych. To producent odkurzaczy o największej różnorodności zastosowań, od urządzeń stosowanych w mieszkaniach i apartamentach, przez odkurzacze do domów jednorodzinnych, aż po rozwiązania przemysłowe stosowane w hotelach i dużych pensjonatach pozwalające na jednoczesne sprzątanie przez wielu użytkowników. Cechą charakterystyczną odkurzaczy centralnych Sistem-air jest wykorzystanie dedykowanych filtrów poliestrowych o olbrzymiej powierzchni filtracji, które gwarantują skuteczne zabezpieczenie silników oraz doskonałe oczyszczenie powietrza wydmuchiwanego na zewnątrz budynku.

Szczegółowe informacje na temat odkurzaczy Sistem-air znajdują się na stronie www.sistemair.com.pl oraz www.aerovac.pl.

Materiały do pobrania

pdfPobierz cennik Santech - odkurzacze centralne 2016 3.85 MB
pdfPobierz Santech przyklady projektow instacji odkurzaczy centralnych 2.05 MB
pdfPobierz Santech ulotka A4 odkurzacze centralne aeroVac 2.05 MB
pdfInstrukcja jednostki centralne SR246.45 KB