Santech22 290 42 56

Odkurzacze centralne Sistem Air

Sistemair to największy europejski producent odkurzaczy centralnych

W ofercie Sistemair znajdują się odkurzacze przemysłowe do zastosowań specjalnych, odkurzacze komercyjne przeznaczone do sprzątania wielkich powierzchni do zastosowań w hotelach, pensjonatach lub innych budynkach użyteczności publicznej, a także odkurzacze centralne do zastosowań domach jednorodzinnych lub budownictwie wielorodzinnym, w mieszkaniach lub apartamentach.

Szczegółowe informacje na temat odkurzaczy Sistem-air znajdują się na stronie www.sistemair.com.pl

Odkurzacze centralne do domów wielorodzinnych

wolly2.pngDo każdego apartamentu lub mieszkania w domu jednorodzinnym można zastosować indywidualny odkurzacz centralny przeznaczony do zamontowania w ścianie budynku. Pozwala on cieszyć się funkcjonalnością prawdziwgo odkurzacza centralnego bez zajmowania tak cennego w mieszkaniu dodatkowego miejsca.

 

  

 

Odkurzacze centralne do domów jednorodzinnych

t-revolution.pngUrządzenia przeznaczone do stosowania w domach jednorodzinnych, do użytku w danej chwili przez jednego użytkownika. Oferta zawiera urządzenia z linii modelowej Tecno Style oraz Tecno R-evolution.

 

 

 

 

Odkurzacze przemysłowe RevoJob

revo-job.pngJednostki centralne przeznaczone do ciągłej pracy w pensjonatach lub małych hotelach. Wyposażone standardowo w mimośrodowy system otrzepywania filtra zanieczyszczeń z zebranego w czasie sprzątania kurzu. 

 

 

 

 

Odkurzacze przemysłowe RevoBlock 

revo-block.pngRevoblock to najnowocześniejsze agregaty przeznaczone do pracy ciągłej. Mają zastosowanie w hotelach, budynkach użyteczności publicznej, wyposażone w system ciągłego monitorowania generowanego podciśnienia. Pozwalają na obsługe do 3 jednocześnie pracujących użytkowników. Wyposażone w opcjonalny system oczyszczania filtra przez strumień sprężonego powietrza.