Santech22 615 80 90

Jakość

Wyświetlacz rekuperatora aeroRecProdukowne przez nas rekuperatory przeznaczone są do stosowania w domach jednorodzinnych. Z takim przeznaczeniem zostały dobrane wszystkie podzespoły urządzeń. Uznaliśmy, że tylko inwestor, który sam wybiera urządzenie do swojego domu będzie w stanie docenić jakość i dokładność wykonania naszego rekuperatora, jego przemyślaną konstrukcje oraz energooszczędnosć.

Wentylator rekuperatoraRekuperator aeroRec został zaprojektowany jako urządzenie spełniające najwyższe oczekiwania związane z rzeczywistym odzyskiem ciepła w układach wentylacji, przy jednoczesnym zachowaniu najniższych nakładów energetycznych wymaganych do jego funkcjonowania.

AeroRec to urządzenie dedykowane do użytku w domach jednorodzinnych,których mieszkańcy oczekują dużej sprawności, niskiego poboru energii elektrycznej, cichej pracy oraz niezawodności charakteryzującej się długim i bezawaryjnym działaniem.

Zastosowanie najlepszych dostępnych podzespołów, takich jak energooszczędne wentylatory, efektywny wymiennik ciepła, sztywna i doskonale ocieplona obudowa, zaowocowało urządzeniem, którego parametry techniczne stawiają go w jednej lidze wśród najlepszych produktów dostępnych na rynku.