Santech22 290 42 56

Rekuperatory - modele

Rekuperator model VX 250

Przeznaczony do stosowania w domach o kubaturze całkowitej do 500 m³. Rekuperator aeroRec VX 250 wykorzystuje do odzysku ciepła poliestrowy przeciwprądowy wymiennik ciepła. Konstrukcja i zastosowana izolacja cieplna pozwala na montaż centrali na nieocieplonym poddaszu.

centrala rekuperatora 250 1

Więcej...

Rekuperator model VX 400

Przeznaczony do stosowania w domach o kubaturze całkowitej do 800 m³. Rekuperator aeroRec VX 400 wykorzystuje do odzysku ciepła poliestrowy przeciwprądowy wymiennik ciepła. Konstrukcja i zastosowana izolacja cieplna pozwala na montaż centrali na nieocieplonym poddaszu.

centrala rekuperatora HX600

Więcej...

Rekuperator przeciwprądowy HX 400

Przeznaczony do stosowania w domach o kubaturze całkowitej do 800 m³. Wykorzystuje do odzysku ciepła aluminiowy przeciwprądowy wymiennik ciepła. Gwarantuje uzyskanie doskonałej wydajności cieplnej urządzenia przy zachowaniu niewielkich oporów przepływu powietrza.

centrala rekuperatora HX600

Więcej...

Rekuperator przeciwprądowy HX 600

Rekuperator przeznaczony do domów o kubaturze do 1200 m3. Wykorzystuje do odzysku ciepła aluminiowy przeciwprądowy wymiennik ciepła. Zastosowane silniki elektronicznie komutowane wraz z dużym wymiennikiem przeciwprądowym gwarantują  doskonała sprawność odzysku ciepła całego urządzenia.

centrala rekuperatora HX600

Więcej...